המערכת המובילה לייעול תפעול השירותים המקצועיים האוטומטיים (PSA) ולתכנון שירותי משאבים (SRP).

פתרון OpenAir מבוסס במלואו בטכנולוגיית SaaS ומאפשר ניהול השירותים בצורה מאובטחת בענן מכל דפדפן, מערכת הפעלה או כל מכשיר עם תכונת WAP (כולל אפליקציה לאייפון ובלאקברי).

ניתן לשימוש כפתרון תוכנה עצמאי או בשילוב במערכות ה- ERP הקיימות בחברה. מסייע להשיג את המיטב בכל אספקט של ניהול הפרויקטים והאנשים בארגון בעזרת:

ניהול פרויקטים
NetSuite OpenAir מאפשר למנהלי הפרויקטים וחברי הצוות לשתף פעולה בעבודה על פרויקטים ולשמר את מצב הפרויקט עדכני ומדויק כל הזמן, מאפשר למנהלים לזהות ולפתור איומים פוטנציאליים להצלחה של כל ההתחייבויות באופן יזום. התוצאה המיידית המתקבלת היא שיפור ניכר בהצלחת פרויקט מבחינת לוחות הזמנים, לקוחות מרוצים, סגירה מלאה של החיוב ושליטה ובקרה במשאבי הפרויקט.

ניהול משאבים
עם תוכנת ניהול המשאבים של NetSuite OpenAir, ניתן לוודא שהמשאבים הנכונים עובדים בפרויקטים הנכונים, על בסיס ציר זמן פרויקטאלי בזמן אמת ותוך כדי התקדמות הפרויקט. ניצול מדויק של משאבים, ניהול ופריסת משאבים לפרויקטים על בסיס כישורי העובדים, תחומי עניין, ניסיון וזמינות.

ניהול לוחות זמנים
כשמדובר בניהול לוחות זמנים, המערכת מאפשרת מעקב והתראות על דיווח שעות ואחוזי השלמת הפרויקט.
משתמשים יכולים במהירות ובקלות לקבל לוחות זמנים מפורטים, בין אם הם במשרד או מחוץ לו.

ניהול הוצאות
בארגון המספק שירותים הניתנים בחיוב, ניהול הוצאות הינו חלק קריטי ברווחיות. על מנת למקסם את הדיוק ואת לוחות הזמנים של דיווח ההוצאות, כמו גם הניהול הכולל של ההוצאות, התהליך אמור להיות הכי פשוט עבור המשתמשים ומקושר ישירות לניהול הפרויקט וניהול החשבונות בפרויקט.
עם NetSuite OpenAir, ביכולתך להפוך את כל תהליך ניהול ההוצאות לאוטומטי ויעיל, כולל דיווח הוצאות, תהליכי אישור ומסירה תוך השתלבות עם ניהול החשבונות של הפרויקט והגשת חשבוניות.

חשבוניות וחיוב
עם תוכנת הנהלת חשבונות של NetSuite OpenAir ניתן לנהל ולנתח בקלות וביעילות את רווחיות הפרויקט. החל מהכנת הצעה ומעקב הוצאות כולל חיוב לקוח וחיובים פנימיים. תוכנת NetSuite OpenAir מספקת כלים רבי-עוצמה לביצוע תהליכים אלו על פני מספר רב של משרדים ועובדים ניידים.

דיווח ו-Dashboards
NetSuite OpenAir מספק כלי דיווח וניתוח שמשתלבים על פני כל המודולים בכדי לספק נתונים בזמן אמת ועל פי דרישה.

אינטגרציה
NetSuite OpenAir מאפשר אינטגרציה למערכות קיימות שפועלות בארגון. מאוד קריטי שמערכות ישנות וחדשות ידעו לעבוד יחד על מנת לתרום לרווחיות, שולי רווח הפרויקט, ניצול משאבים והנראות שמסופקת על ידי פתרון תכנון משאבים שירותיים (SRP) מקצה לקצה.
כדי לענות על צורך זה, OpenAir Connect מספק ערכה של אינטגרציות בנויות מראש עם מערכות CRM, SFA, HR, ERP ועוד…