המערכת המובילה בעולם לניהול משאבי הארגון בענן!

NetSuite ERP הינו פתרון הענן עם הפריסה הבינלאומית הרחבה ביותר. מספק ניהול פיננסי מלא ואינטגרטיבי עם תהליכי מכירה, שיווק ושירות.

NetSuite ERP לוקח את העסק שלך מעבר לתוכנת ניהול החשבונות המסורתית, מייעל תהליכים עיסקיים, ומספק מבט על למנהלים על מנת לקבל החלטות טובות יותר.

יתרונות מפתח

  • ניהול ספקים מלא הכולל פיתרון מלא לניהול רכש
  • ניהול עובדים, דיווחי שעות, הפקת חשבוניות באופן אוטומטי
  • שולחן עבודה (Dashboard) מותאם אישית לבעלי תפקידים בארגון
  • יכולות תיחקור, מעקב וירידה לתנועות (Drill-Down) מכל דו"ח או מסך
  • חיסכון בעלויות IT ותחזוקה של מחשב ושדרוגים
  • גישה מכל מקום בכל זמן
  • אפשרות גישה מאובטחת לנתונים שרוצים לשתף ספקים ולקוחות

ניהול פיננסי
הניהול הפיננסי כולל ספר ראשי, חשבונות חייבים, חשבונות זכאים, ניהול נכסים קבועים, ניהול רב מטבעי, הכרה בהכנסות, ניהול רווחים, דיווח כספי ועוד.

ניהול מלאי ושרשרת אספקה
פתרון NetSuite ERP מספק ניהול מלא של מלאי, ייצור ומחסנים תוך כדי אוטומציית תהליך הרכש, מייעל את הרכישה ומשפר את ניהול הספקים.

ניהול הזמנות וחיובים
ניהול ההזמנות והחיובים של NetSuite ERP מספק מעקב מהיר אחר תהליך הזמנה של לקוח, חיוב לקוח ועד לשלב התשלום כולל הפקת חשבוניות ושליחה במייל.

משלוח והספקה
פתרון NetSuite ERP מעלה את יעילות המשלוח ומפחית בעלויות עיבוד הספקת הזמנות עם אינטגרציה מלאה לספקי משלוח איכותיים כולל FedEx, UPS ו- USPS.

ניהול הכרה בהכנסות
NetSuite ERP מספק תמיכה מקיפה בכל כללי החשבונאות של הכרה בהכנסות, מספק חישוב אוטומטי וניטור המשכי בהכרה בהכנסות ודיווחים.

ניהול ההון האנושי
NetSuite ERP מייעל את ניהול משאבי האנוש בארגון הכולל דיווחי שעות של עובדים, דיווחי הוצאות, שליחה ואישור של דרישות רכש וכל זאת בפורטל עובדים יעודי.

ניהול הכנסות חוזרות
פונקציונאליות מקיפה בניהול הכנסות חוזרות המייעלת את תהליכי החיוב של הכנסות מבוססות מנוי או תחזוקה ועוזרות להניע חידושי מנוי.

ניתוח פיננסי ודיווח
מספק לצוות הפיננסי Dashboards מבוססי תפקיד בזמן אמת, דו"חות לצורך בחינה ובקרה, מדדי ביצוע ועוד…